Dobrý tip na vlastní podnikání

Chtěli byste pracovat sami na sebe, ale nevíte, v jaké oblasti byste mohli podnikat? Možná byste to mohli v oblasti služeb. Samozřejmě je vhodné zamyslet se, jaké služby jste schopni nabízet, případně zapracovat na svých kompetencích. Možná jste absolvent masérského kurzu, ale co třeba absolvovat ještě nějaké další masérské kurzy.

sedmikrásky mezi prsty

Služba je kvalitní tehdy, když je dostupná. A to nejen finančně, ale doslova. Ideální v duchu nechce-li hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře. Skvělé je, když nabízíte služby až do domu. Jednak je to komfort a jednak musíte myslet na to, že služby často poskytujete právě lidem, kteří mají problém službu samostatně vyhledat například s ohledem na zdravotní stav.

uklízečka v brýlích 

Jaké je možné nabízet služby až do domu?

 


  • Masérské služby

  • Pedikérské služby

  • Hodinový manžel

  • Hlídání dětí

  • Úklid domácnosti

  • Pečovatelské služby

  • Asistenční služby

masáž zad ženy 

Pokud nabízíte služby, určitě byste si měli uvědomit, že Vaši klienti mohou projevit zájem o služby, které možná nenabízíte. Přesto je důležité, aby klient byl spokojený. Můžete určité služby zprostředkovávat. Vždy je dobrá kooperace různých odborníků, kteří se věnují odlišným profesím, ale mohou se navzájem doporučovat. Mohou tak činit za drobnou provizi, ale je třeba si uvědomit, že i spokojenost zákazníka je velký bonus.

Samozřejmě je důležité umět zpropagovat svou činnost, protože získat zákazníky je to nejdůležitější a není to rozhodně ani trochu snadné. Úspěšná propagace je to nejnáročnější

Dodnes platí, že nejlepší reklamou jsou sami zákazníci. Ústní reference platí dodnes i v dobách internetu a proto je vhodné na tom pracovat.

Zmiňovaný internet také nabízí jedinečné možnosti. Sdílení na sociálních sítích, nabídka služeb prostřednictvím slevových portálů. Úspěšnost můžete podpořit také různými balíčky, kdy za zvýhodněnou cenu dostane zákazník více služeb.

Co možná nevíte o kopřivě

Co možná nevíte o kopřivě

Kopřiva dvoudomá je bylinkou, kterou najdete opravdu témě všude. Většina lidí ji považuje za obtěžující plevel, který chtějí ze své zahrádky nebo okolí svého bydlení co nejdříve odstranit. Už jenom proto, že kontakt kůže s kopřivou bývá pro člověka bolestivý. Ale kopřiva je přitom skvělou rostlinou, které bychom určitě měli věnovat pozornost. Najdeme ji nejenom v Evropě, ale také v Asii a Severní Americe. Je nenáročná na podmínky, takže ji klidně můžete pěstovat i na své zahradě. Její růst je velmi rychlý a rychle se také rozšiřuje. Kopřiva se užívala v lékařství již 3000 let před naším letopočtem, a v přírodní medicíně ji najdeme do dnes. Kromě lékařství se s oblibou používala i jako textilie, na výrobu lan a podobně.

kopřivy

Kromě tohoto využití kopřivu můžeme také konzumovat. Má malý obsah kalorií vysoký obsah vitamínů, minerálů a vlákniny. S oblibou se přidává například do salátů, nebo z ní můžete vytvořit úžasnou přílohu. Velmi oblíbený je také kopřivový čaj. Kopřiva má skvělé detoxikační vlastnosti. Dokáže odvodnit vaše tělo, a proto je oblíbená třeba u těch, kteří se snaží zhubnout. Pravidelná konzumace kopřivy, třeba v podobě čaje bude mít za následek, že z vašeho těla odejde všechna přebytečná voda. Kopřiva má také vliv na vaše vlasy, nehty a kůži. Díky vysokému obsahu vitamínů podporuje regeneraci těchto částí těla a také jejich růst, takže je vhodná třeba pro ty, kteří chtějí posílit růst svých vlasů nebo dosáhnout zdravějších nehtů.

kopřivový list

Pro muže je zase kopřiva ceněná v oblasti zdravé prostaty. Spoustu mužů trpí na zvětšenou prostatu, která jim poté způsobuje obtíže s močením. S tím vám pomůže opět kopřiva. Pomoci vám kopřiva může také ve chvíli, kdy cítíte nadměrnou únavu a vyčerpání. Ve spojitosti například s jinými bylinkami, které jsou určené pro povzbuzení, představuje skutečnou energetickou bombu.

Stěhování zábavou

Stěhování zábavou

Možná každého z nás někdy potká stěhování. Někdy se musíme stěhovat dobrovolně a někdy nedobrovolně. Opouštíme své rodné hnízdo, oblíbený byt s těžkým srdcem a jindy se zase s chutí těšíme do nového lepšího. Je to však poměrně náročná záležitost, zahrnuje mnoho starostí, času a nebývá mnohdy oblíbená. Ti, co musí opustit svou komfortní zónu a jsou velmi konzervativní, to musí být velice náročné po všech stránkách. Ti, kteří vidí na dosah lepší budoucnost, se na stěhování mohou těšit. Ať už je to tak či onak, čeká vás nová životní kapitola. Každá změna vám přinese něco dobrého a něco zase vezme.

velký náklad

Každé bydlení má své pro i proti, a tak byste to měli přijmout. A hlavně na novém bydlení hledat to pozitivní. Berte to jako nový začátek, těšte se na to, že začnete někde nanovo a lépe. Stěhování k novému bydlení prostě patří a ať vás baví či ne, těšte se na to, že brzy budete bydlet ve svém. Nakonec stěhování nemusí být natolik náročná činnost a můžete ji hravě zvládnout. Vyhraňte si na to hlavně čas, nejlépe více dní, protože jak jistě dobře víte, nic moc se nedá stihnout za jeden den. Mějte proto čas a vždy se předem dobře domluvte s předáním bytu, abyste nemuseli vše zvládnout během jednoho dne. Důležité je hlavně vystěhování, nastěhování a zabydlování pak můžete posunout na delší dobu. Pokud vás čeká brzy stěhování, buďte na to dobře vybavení. Základem jsou boxy a bedýnky, které vám mnoho věcí usnadní.

nový barák

Výhodou jsou jistě velké krabice dobře přenositelné, do níž toho uskladníte více. Skvělou vychytávkou je uzamykatelný plastový box, u něhož máte jistotu, že se vám z něj nic nevysype a nic se do něj nedostane, zvláště pokud přenášíte potraviny. Pokud stěhování svěříte stěhovací službě, budete mít jistotu, že nic neztratí nebo vaše věci neznehodnotí. Pro stěhování obzvlášť platí: Dvakrát měř, jednou řež! Pokud jsme se někde za mnoho let hodně zabydleli, máme mnoho věcí všude možně uskladněných a poschovávaných. Proto si při stěhování vše důkladně zkontrolujte hned několikrát, abyste tam něco nezapomněli. Dávejte vždy pozor na křehké věci, které se vyplatí dobře zabalit a nepřevážet je naráz s jinými těžkými věcmi.

Firmy zřizujeme za vás

Změna společenských poměrů po roce 1989 znamenala také raketový rozvoj soukromého podnikání v Čechách. Dříve zakázané podnikání, bylo uvolněno a byl odšpuntován pomyslný džin v lahvi, v tomto případě tím džinem byla touha schopných a pracovitých, prezentovat své dovednosti, vystoupat ze šedi a průměru, který byl v komunistickém Československu normou a doktrínou. Ne všichni byli nadšeni z třídní rovnosti a podobných bludů. V neposlední řadě chtěli rozhodovat o tom, co budou dělat a za jakou cenu. Vše se odstartovalo živnostenskou lavinou po roce 1989, ale brzy ti nejschopnější začali dosahovat limitů této formy podnikání a začaly přerody v různé formy obchodních společností, z nichž se v největším měřítku ustálily formy s.r.o., nebo akciových společností.

finance

Paralelně se zvyšující se znalostí obchodního a právního prostoru začal vyrůstat i trh s těmito společnostmi a souvisejícím servisem okolo. Tento servis nejenže zaručuje komfort pro vaše podnikání, ale zároveň je i zdrojem úspor finančních prostředků, které můžete využít, pro jiné účely. Zde se vyprofilovala i naše společnost, která má více než desetiletou tradici. Působíme v Česku i Polsku a máme v současné době otevřeno devět kontaktních kanceláří. Mezi naše základní produkty řadíme zakládání živnostenských oprávnění, zřizování ready made společností, poskytování virtuálních sídel a veškerého administrativního servisu a další.

prosperující firma

Věnujme několik slov k jednomu ze základních pilířů naší činnosti a to zřizování ready made s.r.o. v Ostravě, či zřízení firmy se sídlem v jiné destinaci, kde jsme aktivní a zastoupeni. Je mnoho důvodů, které vedou k zakoupení námi zřízené společnosti. Jednak je to časová i finanční úspora a záruka, že společnost námi založená, má čistou minulost a je anulováno nebezpečí skrytých závazků apod. Nemalou devízou je, že veškeré administrativní úkony provedeme na základě pověření za vás a nejsou nutné dodatečné a hlavně znovu zaplacené zápisy do obchodního rejstříku. Dá se říci, že můžete ze dne na den nastartovat vaši podnikatelskou budoucnost a rádi vám na této cestě budeme pomáhat. Více informací naleznete na našem webu, kde poskytujeme veškeré informace.

Vybavení domova

Potřebná záležitost

Když si koupíme nemovitost, nebo se nastěhujeme do pronájmu, tak může být v různém stavu, co se týče vybavení. Mnohdy od minulého majitele něco zůstane jako třeba kuchyňská linka, ale u takové novostavby není uvnitř nic. Je proto na nás, abychom vše zařídili tak, aby se nám výsledek líbil a fungovalo se nám tu dobře. U takového rozsáhlejšího zařizování musíme dbát na rozvržení tak, aby nám jednotlivé spotřebiče pasovali na rozvody elektřiny a hlavně vody.

Vánoční ozdoby

Klidně si můžete nechat udělat projekt od bytového architekta, kterému předáme podklady jako je půdorys daného prostoru a sdělíte mu, jak by měl celý prostor vypadat. Dnes jsou k dispozici 3D programy, ve kterých se dá udělat vizualizace, která vypadá opravdu dobře a živě si díky ní dovedete představit, jak by vypadala v realitě. Samozřejmě návrh si můžeme udělat sami, ale dávejte pozor, aby se Vám vše hezky vešlo a ladily k sobě jednotlivé barvy a styly.

Ozdoby a dekorace

Doteď jsem se bavili a velkých výrobcích jako je třeba nábytek a další věci. Ovšem i v drobnostech se může skrývat krása. Proto se vyrábí všemožné dekorace. Je to snadný způsob, jak si bydlení ještě více zdokonalit, a to za nízkou cenu, takže mnoho lidí má doma nějakou tu drobnost. I když si to možná moc neuvědomujeme, tak hned nám o něco může zpříjemnit domov. Kde takové ozdoby koupit?

Vánoční hvězda

Doporučit se dá společnost Selvintech, která se jejich výrobou zabývá již delší dobu. Selvintech zkušenosti jsou pozitivní, protože výroba jim rozhodně jde. Nejedná se o produkty, které by byly vyráběny někde na stroji kus za kusem, protože zde se produkují pěkně ručně. Zároveň je každá ozdoba kontrolována, aby se k zákazníkovi nedostal nějaký nezdařený kousek. Sortiment je různorodý, aby si tu každý vybral. Kvalita odváděné práce a obecně tato společnost je zákazníky chválena, což jen potvrzuje dobře odváděnou práci.

The best party of your life

Do you want to feel like a movie star? Do you want to celebrate a birthday and have a grand celebration? Or do you just want to celebrate a significant day and get drunk with friends in a great place? What do you want to drink at the party? Do you want to have a special meal that you will offer to your guests? The first thing you need to do is find the right place. There are countless possibilities. Do you get married and don`t know where to send all these guys to celebrate the last day of freedom with you? Grooms party. That`s what you have to celebrate and drink.

Oslava - sklenky

Celebrating birthdays or other occasions is very relaxing. And if we want to have fun, we have to have alcohol or mixed alcoholic drinks at this party. How many people will come? How big a celebration would you like to have? Arrange service or pay the „slaves“ who will carry you on their hands. Your guests will be thrilled if the bartender pours vodka for them and they don`t have to tug on the bottle. So fun and just fun full of amazing experiences awaits you and your friends and family.

For the most amazing experience you need:

1. Music – great dance modern music that you like.

2. Place – a place that is quite spacious and you can make noise.

3. Alcohol – an important part of the celebration.

4. Money – you have to pay the necessary things for the celebration.

5. Entertainment – fireworks, DJ, or some entertainment.

6. Food – because of alcohol you and your guests should eat.

fun - girls

Everything will ensure the satisfaction of all involved. Are you already looking forward? Start inviting people to that unforgettable celebration. The fun is just beginning!

There are other options. You can organize a themed party. Have a party where you will have to wear a costume or have a party based on a favorite movie. Themed parties are very popular.

Make the decoration you want or tell other people to make it for you. Ask people what they want and you will be the star of the party.

Účetnictví jak má být

Můžete si být jistí tím, že tvrzení, že ten kdo není kovaný účetní, jen horko těžko zvládne správně vyplnit formuláře pro daně z příjmu. A vůbec je pro něj noční můrou neustálé hlídání termínu odvodů, plateb posílání formulářů a dalších lahůdek, které po něj finanční úřad požaduje. Složitá je to situace pro podnikatele, kteří pracují sami. Daleko horší je to v případě spolupráce s dalším podnikatelem, nebo v případě vlastních zaměstnanců. V takovém případě, chtě nechtě, musí podnikatel najmout nějakou další sílu, která bude účetnictví mít na starost. Jinou možností je vyhledat specializovanou firmu, která se účetnictvím živí. Vedením účetnictví v Praze 9 se zabývá firma JK Credit společnost s ručením omezeným.

Jde o peníze

Tato společnost má za sebou mnoho let úspěšné práce v oblasti účetnictví pro řadu firem. Neustále proškoluje své zaměstnance o dalších a dalších úpravách v zákonech a vyhláškách tak, aby neztratili krok s dobou a svým klientům mohli vždy zaručit bezchybný servis. Co vše může společnost JK Credit spol. s. r. nabídnout? Ve zkratce se dá říci, že co se týká účetnictví, tak nabízí kompletní servis. Od přihlašování klienta ke všem potřebným daním, vykazováním daní a výpočtů daní po problematiku zaměstnanosti. To znamená důchodovou evidenci prostřednictvím evidenčních listů, odvody sociálního a zdravotního pojištění. Mzdová problematika, výplatní listy a evidence.

Jak snížit daně?

Společnost JK Credit spol. s.r.o. nabízí rovněž skladovou evidenci, řešení kontrolních hlášení, silničních daní, spotřebních daní. Také vedou dlouhodobý hmotný a nehmotný majetek a třeba také knihu závazků a pohledávek. Zkrátka všechno. Klienti u JK Credit mají rovněž možnost odborných konzultací, které mu pomohou například optimalizovat daně. Může se jednat o načasování různých investic nebo výdajů, tak aby se nákup realizoval v nejvhodnější době pro snížení základů daně.

Shooting in Prague

If you are looking for a gift for your husband, you might have problem to find something original. I guess that everyone is bored by getting ties and watches. And anyway, they say that the best gift is an experience! I totally agree with the statement that an experience is a great present, so I would like to recommend you one of the possibilities. I´m talking about a shooting experience. Every man likes guns and they love to play with them. So, this is can be the perfect present you are looking for.

man with a gun

I can recommend you a great indoor shooting range https://outbackprague.com/ in Prague. The provide shooting experience in this city since 2013. They really care about their customers and can create a great enjoyment. It is not just for men, of course. But most of the people who go there are men and they really enjoy it. Outback´s mission is to take the perfect care about their customers. The indoor shooting range is open the whole year and you don´t have to care about the weather. They also offer transport from your hotel and back, so you don´t have to worry about traveling. They offer different cheap and interesting package deals. You can choose guns, equipment, targets and protective wear. Of course, there will be a professional and well-experienced instructor with you.

gun

You don´t have to worry about anything. Even if you husband has never tried it before, he will be in good hands. The whole shooting is safe and the professionals will be there the whole time. They will explain him everything and help him with anything he needs. You can buy him a beginner package. But if he knows how to shoot you can book a package for experienced shooters for him. They have many options what to try. Your husband can also try there special shooting challenges. Check this website Outback Prague and find out more information and you can book a shooting package right now.

Pronájem aut

Každý kdo má automobil tak ví, že se chce, nechtě jednou porouchá a vypoví Vám službu. V takovém případě se otočte na servis a půjčte si automobil od rodiny nebo přátel. Pokud Vám však ani oni nepomohou, tak nevěšte hlavu a otočte se na pronájem automobilů. Levná autopůjčovna Praha, Vám nabídne velký výběr vozů a to jak osobních automobilů, tak dodávek.

Půjčovna (3)

Tato autopůjčovna má letitou tradici a půjčuje pouze osvědčená vozidla. Všechny jejich vozy jsou pravidelně kontrolovány a podléhají pravidelným servisům. Jejich kvalita je ve 22 působnosti, kdy si mohli sami odzkoušet, jaké automobily budou na půjčování vhodné a jaké nikoliv. Na výběr budete mít starší i novější vozy a to včetně minibusů a dodávek.

Půjčovna (4)

Na webových stránkách jejich firmy si můžete prohlédnout všechny auta, které nabízejí a určit si sami, jaké chcete. U každého automobilu zvlášť je rozepsána jeho výbava a také podrobný ceník pronájmu. Ten je sepsaný včetně vratné kauce a také dlouhodobě. Tudíž tu najdete cenu za 3 dny, ale také cenu pronájmu na celý měsíc. Dále je tato cena rozdělená na letní a zimní sezónu a na víkendové pronájmy.

Při pronájmu automobilu od této společnosti se můžete těšit na služby, které jsou v ceně zahrnuté. Mezi ně patří neomezený počet kilometrů po České republice, zákonné a havarijní pojištění a to v tuzemsku i Evropě. Dále Vám firma nabídne dětské sedačky, či podsedáky, které se Vám budou hodit v případě přepravy dětí. Dále Vám v zimním období nabídnou sněžné řetězy, kterou jsou také zdarma. Další výhodou je potom fakt, že není ani jedno auto polepeno žádnou reklamou, tudíž s nám můžete na jakoukoliv příležitost. Samozřejmostí je centrální zamykání a také zamykání řadicí páky.

Pokud tedy nutně potřebujete automobil a porouchá se Vám, tak se obraťte na tento pronájem. Zaručeně si zde vyberete vůz, který Vám vyhovuje a budete s ním, spokojení.

Přemisťování nábytku není žádná legrace

Přemisťování nábytku není žádná legrace


Pokud se v dohledné době stěhovat, měli byste se vykašlat se na to zkoušet to svépomoci, ale raději si na to pozvat profesionály, kteří tomu rozumí.

Přemisťování nábytku není žádná legrace

Není snadné se stěhovat. Nejde jen o vzpomínky na minulý byt, ale hlavně stres, který s tím vším souvisí. Jedná se o hodně zařizování, což není vůbec snadné. A i přesto se o to snaží stále hodně lidí svépomoci. Nic proti tomu. Existují organizační talenty, které dokáží přimět dostatečné množství lidí, co dokáží přijít včas a přesunout vybavení z jednoho bytu do druhého. Ovšem to jsou pouze výjimky. Většinou to nejde nikdy tak jak má a o plynulosti celého procesu je možné si nechat pouze zdát. Někdy se dokonce stane, že stěhování uvízne na mrtvém bodě, což je asi ten nejhorší konec.

Krabice na stěhování

Tomu všemu se dá ale snadno vyvarovat, a sice objednáním si služeb u kvalitních profesionálů, kteří dokáží provést veškerou práci včetně nutného zařizování rychle, efektivně a často i za dobrou cenu. Mezi takovéto firmy se bezpochyby řadí i stěhování Praha Odnesto.cz.

Zásadní rozdíl mezi amatérskou a profesionální prací je v detailech, které laici často nevidí či o jejich existenci vůbec neví. Dobrým příkladem za všechny je třeba nutnost zařídit si místo k nakládání a vykládání v dostatečném předstihu. Ono totiž nejde jen tak najet do ulice a začít házet do auta věci. Dodávka, natož pak maxi model, není žádný drobek a může brzdit docela dlouho dopravu, což se nemusí setkat s přílišným pochopením takřka od nikoho. Profíci jsou si toto vědomi a toto zařídí mezi prvními věcmi, které mají na seznamu. Laici o nutnosti něčeho takového nemají často ani ponětí.

Krabice

Obalové materiály

Rovněž i samotné přenášení břemen není pro každého. Pomocníci samozřejmě zvládnou v dostatečném množství přenést třeba takový gauč, ale často ho nedokáží správně upevnit v autě, což může mít nedozírné následky v podobě škod na majetku. Takový tancující gauč toho může poškodit docela dost. A to je oslí můstek k obalovým materiálům, které profesionálové používají v té nejvyšší kvalitě, což se o laicích rozhodně říci nedá. A přitom dobrý obal dokáže ochránit i velice křehké věci před zničením.