Bylo by dobré vzbudit zájem podnikatelů a firem o tento skvělý a rychlý sport.
Mountfield HK, a.s. je hokejový klub působící v Hradci Králové od roku 2013, navazuje na bohatou historii hradeckého hokeje, která se datuje už od roku 1926.

dohoda

Něco málo o stadiónu, který byl otevřen již v roce 1957, ale zastřešen byl až v roce 1969. Nyní město poskytuje hokejistům krásnou ČPP Arénu, která je nově zastřešena a dočkala se i nového chladicího systému, mantinelů, rekonstrukce tribun a sedaček. Má také nové osvětlení a velmi oblíbenou multimediální kostku. Nesmíme zapomenout ani na zázemí pro sponzory a klubové V.I.P. hosty. ČPP aréna se pyšní kapacitou 6890 diváků
A právě proto, že má město Hradec Králové takovou hokejovou chloubu, byl nově založen Mountfield HK Business Club. Oficiální představení Mountfield HK Business Clubu proběhlo ve čtvrtek 18. 12. 2014, na vánočním setkání partnerů hokejového klubu Mountfield HK

v Golf Parku v Roudničce.
Club je podle předsedy představenstva Mountfield HK Miroslava Schöna otevřený všem zájemcům z různých oborů, bez ohledu na velikost či obrat jejich společnosti. Primátor města vznik tohoto Clubu uvítal a uvedl, že podobná platforma pro setkávání podnikatelů jak místních, tak i z daleka, chybí. Zakladatelé slibují, že Club bude stabilní, a stane se seriózním a prestižním partnerem pro podnikatelskou i sportovní sféru.
Díky Clubu vzniká místo k odpočinku a vzniku nových obchodně partnerských kontaktů.

lední hokej

Protože život v každém městě ovlivňují nejen jeho obyvatelé, ale také místní úspěšní podnikatelé, tak sázka na vytvoření projektu Clubu vyšla. Nyní má business Club přes 200 partnerů, kteří se setkávají na seminářích či diskuzích k různým tématům, ale také se významně podílí na charitativních a sportovních akcích.
Držíme palce do dalších let.
Fandíme českému hokeji