Hledáte krásné místo, kam letos vyrazit na dovolenou? Rádi byste někam do krásného prostředí, kde bude pohádková krajina a něco pěkného k vidění? Hledáte jedinečné pozůstatky minulé doby, které se dochovaly do dne? Máme pro vás jedinečný typ pro letošní dovolenou. Vydejte se na Jižní Moravu. Je to krásná vinařská oblast, která hraje všemi barvami. Od sytě zelené po fialově červenou. Myslíme tím krásné táhlé vinice a Pálavské vrchy.

páůlav

Dechberoucí vyhlídkové místa z nejrůznějších míst, lišící se výškovým převýšením. To není ovšem všechno, Pálava dominuje historickými památky jako jsou zámek Mikulov, Lednice, Valtice, několika zříceniny jako jsou zřícenina hradu Děvičky, zřícenina kaple svatého Antonína a Sirotčí hrádek. Další zajímavostí jsou Kozí Hrádek, Přírodní rezervaci Svatý kopeček s jedinečnou faunou a flórou. Dále V Lednici Lednicko-Valtický areál, ve kterém se nachází Minaret a Janův Hrádek. Areál je osázen jedinečnou sbírkou vzácných stromů, které vytváří kouzelné prostředí.

turista

Jestli hledáte turistickou dovolenou s poznáním je to právě to pravé. Významná místa jsou kvalitně označeny turistickými značky, takže se nemusíte bát, že byste se ztratili. Jsou tu různé obtížnosti a vyber si rodina s dětmi i zkušený turista. Pro milovníky cyklistiky tu jsou dlouhé i zahraniční trasy, kde se dá objet celá nádrž Nových Mlýnů a projet celou Pálava. Jedinečný zážitek, když trávíte čas na Jižní Moravě na kole. Rozhodně to stojí za to.

Nabízíme krásné ubytování v Lednici. Překvapí vás moderní a elegantní vzhled čtyřhvězdičkového hotelu Galant. Hotel nabízí ubytování ve třech typech pokojů s krásným výhledem na slepé rameno řeky Dyje. Součástí hotelu je zahradní restaurace, pizzeria Ristorante a vinný sklep. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, pro páry i pro firemní akce či konference a svatby. Hotel má vlastní bazén a wellness centrum. Neváhejte a koukněte na naše stránky.