Každý člověk na Světě má sny. Nejen sny, co k nám přichází v noci, ale i sny, které sníme přes den s otevřenýma očima při plné bdělosti. Jsou to sny od nehmotných až po ty hmotné.

Páry neúspěšně se snažící o potomka sní o potomkovi, sportovci sní o sportovních úspěších a medailích, nemocní lidé sní o zdraví, dokonalé postavě, nešťastní o štěstí, opuštění o společnosti, další sní o lásce, přátelství, klidu i o jiném, než aktuálním počasí. Další sní o svém důležitém dnu, na který se těší. Neúspěšní sní o úspěchu pracovním či osobním, o závratné kariéře, nadstandardním platu…
vysoký vodopád

Mnoho lidských snů je nesplnitelných, potom jsou tu ale také ty splnitelné.

Mezi splnitelné sny patří nové luxusní auto, nový dům či byt, nové značkové boty a oblečení pro sebe či své blízké. I sen o závratné a úspěšné kariéře si můžeme splnit pomocí tvrdé práce na sobě, dalším vzdělávání, angažováním se na správných místech a ve správný čas.

Jsou tu také sny o závratné kariéře hudebního či hereckého idolu milionů lidí, neomezených finančních prostředcích nebo výhře v loterii.

Velkým snem pro mnoho lidí je každoročně zimní dovolená na luxusním horském hotelu, s dostatkem sněhu, malých front na vleky, půjčovnou lyží i snowboardů, školičkou pro potomky, kde budou pohlídáni a zároveň se i něco naučí. S vnitřním bazénem pro regeneraci a relaxaci, saunou, hernou s odborným dohledem pro potomky, luxusní a kvalitní restaurací s kvalitními službami.
tropický ostrov

Jiní lidé sní o cestě kolem světa za poznáním jiných kultur, obyvatel, národních zvyků i národních kuchyní, cizích tropických i mrazivých krajinách, exotických zvířat a ptáků.

I obyčejní lidé sní o dovolené v teple u moře, s koupáním, horkým pískem, drinkem, útulným hotýlkem v blízkosti pláže a o dnech zalitých sluncem bez všedních starostí.

Ve splnění našich snů nám může bránit hned několik důvodů. Jedním z těch důvodů je nedostatek odvahy a dalším, často hlavním důvodem je nedostatek finančních prostředků pro splnění alespoň jednoho z našich snů. Stačí jen najít trochu odvahy a poté hledat cesty, jak svůj sen či sny uskutečnit. Následně už stačí jen těšit se a prožít svůj sen na plno s radostí a nezapomenutelnými zážitky zachycenými ve své mysli i na fotkách.