Fénování vlasům může výrazně uškodit

Dobře vypadající pokrývka hlavy svědčí o našem zdraví a je buď zdrojem přitažlivosti, anebo naopak upozorňuje na některé nedostatky ve výživě a na nevhodné způsoby péče. Musíme této tělesné partii věnovat náležitou pozornost nejen z hlediska výživy optimální stravou a vlasovými přípravky, ale zároveň dodržovat zásady při jejich mytí a vysušování. Pamatujte, že velmi teplý vzduch z běžícího fénu vlasům příliš neprospívá, jak si počínat, abychom jim zbytečně neublížili?
řetězy u ženy
Nechte vlasy volně schnout – to nejlepší, co můžete udělat, je nechat pokrývku hlavy volně proschnout. Pokud je v místnosti nebo venku teplo, stačí je mít rozpuštěné několik desítek minut. Někteří odborníci však radí zabalit hlavu do suchého a měkkého froté ručníku a ponechat vlasy přirozeně odpočívat alespoň půl hodiny. Ručník za tu dobu nasákne vlhkost a výsledkem jsou pak pevné a nelámavé vlasy bez roztřepených konečků.
Někdy to bez fénu nejde – jsou situace, kdy to prostě nelze obejít, např. odchod z plaveckého bazénu v mrazivém zimním období by znamenal celkem jisté zdravotní problémy. Pro tyto účely existují speciální přípravky, které fungují jako zesílený kondicionér. Ty chrání pokrývku hlavy před působením horkého vzduchu.
Vybírejte vhodný vysoušeč – ten ideální musí mít více provozních režimů, nejlépe dva pro teplý až velmi teplý vzduch a třetí pro proud studeného vzduchu bez topného tělíska. Dobrou volbou jsou i výrobky s možností změnit rychlost proudění vzduchové hmoty.
kudrnatá paní
Vzdálenost od hlavy – nastavení správné teploty vysoušení musí být příjemné na pokožku, jestliže vás pálí, vlasy budou nesmírně trpět. Teplotu snižte a také dodržujte správnou vzdálenost od topného zdroje, nikdy nepokládejte fén až k povrchu hlavy, mějte jej alespoň 25 cm od pokožky. Správné fénování probíhá směrem od vlasových kořínků až k jejich konci, ne naopak.
 

Nitě vyhladí váš obličej

Stárnutí je sice přirozený proces, ale nikomu z nás se do něho většinou nechce. A krásné ženy to mají ještě o trochu ztížené. Jakmile se jim na obličeji začnou objevovat vrásky, mnohdy i zpanikaří a snaží se najít toho nejlepšího plastického chirurga.
pohled vzhůru

§  Na to je ale vždycky času dost.
Nejprve můžete vyzkoušet lifting pomocí speciálních nití. Tento zákrok je velice vítaný pro svou šetrnost, dostupnost a dobrý výsledek. Rekonvalescence trvá krátkou dobu a komplikací po něm je skutečně mizivé procento.
–         Celý zákrok probíhá tak, že se pod kůži zavedou speciální nitě pomocí jehly nebo kanylek.
–         Obličej je pod lokálním anestetikem.
–         Celý proces trvá asi půl hodiny a během něho je do obličeje aplikováno asi deset nití.
–         Po ukončení se okolo nití tvoří zpevňující kolagenová kostra, která zvedne povadlou tkáň a logicky tedy vyhladí a zpevní pleť.
Během půl roku až osmi měsíců dojde k rozložení mezonití, které jsou pochopitelně anti alergenní. Vypnutá tkáň vydrží asi dva roky. Pak se může zákrok bez problémů zopakovat.
brada nahoře

Vyřeší téměř každý problém

Tento zákrok je považován za mini invazivní. Což znamená, že zásah do těla je opravdu minimální. Není tedy před ním potřeba žádná větší příprava anebo lékařské kontroly. Jedna komplikace se ale může objevit.
§  Pokud má obličej příliš tenké podkoží, pak by výsledek nebyl dokonalý.
§  Je tedy zapotřebí nejprve započít aktivace vlastního kolagenu.
§  Toho se docílí tím, že se používají přípravky s obsahem aminokyselin nebo známé kyseliny hyaluronové.
Teprve poté, co dojde k obnově, může se přistoupit k zákroku.
§  Tento zásah dokáže vyřešit problém s
–         nosoretní rýhou
–         uvolněnou kůží pod bradou
–         vráskami kolem úst a nad kořenem nosu
–         pokleslou kůží nad očima
–         kruhy pod očima
–         vpadlým obočím.
Mezonitě lze dokonce použít i v případě, že máme povadlé paže nebo pokleslá prsa.

Každý je krásný a to v každém věku

Někteří lidé si myslí, že když překročí určitou hranici věku, už nejsou krásní. O tom to ale rozhodně není. Každý člověk je velice krásný a rozhodně to není o tom, že by existovala nějaká hranice, kterou když překročíte, tak najednou krásní už nejste a ani už nebudete.

pěkná pleť

Člověk je nádherný opravdu v každém věku. Někdo vypadá lépe a někdo zase hůře a to v určitém věku, ale rozhodně je každý nějakým způsobem krásný a má něco, co mu může druhý jen závidět.

Pokud chcete vypadat stále jen dobře, je potřeba, abyste o sebe pečovali a to tak, abyste si zajistili to, že budete skutečně stále krásní a nebude nic, co by na vás nebo s vámi bylo špatně.

Dnes se dá zakoupit celá řada kosmetických přípravků, které byly dlouhou dobu vyvíjeny, aby člověku pomohly například s vráskami apod.

Myslíte si, že vrásky postihují jen starší ženy? Bohužel dnes už postihují dokonce i ženy okolo 25 let. Ne každá žena se smíří s tím, že má vrásky a to ještě navíc tak brzy.

Vrásky ale nejsou to jediné, co může ženám na jejich pleti vadit. Mohou to být také různé pupínky nebo rovnou akné, což nikdo rozhodně neocení. I na tyhle věci existují různé přípravky, které jsou schopny vše eliminovat.

Je ale potřeba, abyste si prošli produkty, které existují a našli si takový produkt, který by vám mohl pomoct. Vzhledem k tomu, že jich existuje mnoho, je opravdu potřeba najít to, co pro vás bude tím, co vám pomůže, protože ne všechno musí každému sedět tak, jak bychom chtěli.

zelené okurky

Určitě je dobré zeptat se známých nebo se podívat na zkušenosti zákaznic, abyste si udělali přehled o tom, co má více pozitivních hodnocení, než věc druhá a co je podle recenzní asi to nejlepší a mohlo by i vám zafungovat.

Je jasné, že něco takového není na jeden den. Člověk potřebuje čas na to, aby našel něco, co se rozhodne vyzkoušet k tomu, aby si připadal krásný a aby hlavně našel něco, co skutečně funguje a dané osobě pomůže.