Obnova testosteronu http://www.erectmax.cz/blog/zvyseni-hladiny-testosteronu/ je možná, pokud se domluvíte s vlastním lékařem. Sice jsou různé způsoby, jak testosteron doplnit, ale je opravdu lepší, když se poradíte s lékárníkem nebo lékařem. Jedná se o vaše zdraví a myslím, že je hodně důležité, a proto by si ho měl každý šetřit a chránit si ho. Vždyť je hodně případů, kdy je člověku z léků špatně. Znám pár takových případů. Můj bratr bral dlouhodobě léky na ředění krve, nevím, co mu to způsobuje, ale musí je brát. Jenže pak do toho začal posilovat a cvičit. Bratr chtěl shodit dvacet kilo nadváhy a moc se snažil.

Sexuální problémy se muži snaží skrývat

Do posilovny chodil pravidelně, a to čtyřikrát týdně a byl z toho nadšený. Kila šla hodně rychle dolů, protože měl k tomu ještě velmi vhodný a vyvážený jídelníček. Byla jsem ráda i za něj, jakou měl z toho radost. Jenže pak mu to ani nestačilo a začal se ohlížet po výživových doplňcích. Koupil si ověřený sportovní doplněk ve formě sypkého prášku, který se ředil vodou. První týdny užívání byly v pohodě, jenže pak mu bylo z toho hodně špatně, že se mu těžko i dýchalo. Nevěnoval tomu moc velkou pozornost, bral to tak, že je asi moc unavený, a tak si dal týden od posilovny pauzu. Jenže výživové doplňky bral stále, stejně tak léky na ředění krve.

Muž, žena a motorka jde k sobě

Ale vůbec se mu neulevilo, ba spíše naopak. Zašel tedy k lékaři. Tam po pár dnech vyšetření mu lékař na to přišel, zjistil příčinu. Bratr neměl vůbec kombinovat nějaké sportovní výživové doplňky s léky na ředění krve. Bratr tedy musel doplňky přestat jíst a soustředit se jen na své zdraví a vlastní sílu. Nakonec to ale odpadlo tak, že se bratr s tím smířil a cvičí jen sám se sebou, žádné doplňky nemá a nechce. Tady je právě ten příklad, že než začněte něco brát a užívat, poraďte se se svým lékařem, jestli vám nehrozí nějaká kontraindikace s vašimi léky, mohlo by to mít hrozné následky. Více informací o obnově testosteronu se dozvíte na našem webu.