Každý kdo má automobil tak ví, že se chce, nechtě jednou porouchá a vypoví Vám službu. V takovém případě se otočte na servis a půjčte si automobil od rodiny nebo přátel. Pokud Vám však ani oni nepomohou, tak nevěšte hlavu a otočte se na pronájem automobilů. Levná autopůjčovna Praha, Vám nabídne velký výběr vozů a to jak osobních automobilů, tak dodávek.

Půjčovna (3)

Tato autopůjčovna má letitou tradici a půjčuje pouze osvědčená vozidla. Všechny jejich vozy jsou pravidelně kontrolovány a podléhají pravidelným servisům. Jejich kvalita je ve 22 působnosti, kdy si mohli sami odzkoušet, jaké automobily budou na půjčování vhodné a jaké nikoliv. Na výběr budete mít starší i novější vozy a to včetně minibusů a dodávek.

Půjčovna (4)

Na webových stránkách jejich firmy si můžete prohlédnout všechny auta, které nabízejí a určit si sami, jaké chcete. U každého automobilu zvlášť je rozepsána jeho výbava a také podrobný ceník pronájmu. Ten je sepsaný včetně vratné kauce a také dlouhodobě. Tudíž tu najdete cenu za 3 dny, ale také cenu pronájmu na celý měsíc. Dále je tato cena rozdělená na letní a zimní sezónu a na víkendové pronájmy.

Při pronájmu automobilu od této společnosti se můžete těšit na služby, které jsou v ceně zahrnuté. Mezi ně patří neomezený počet kilometrů po České republice, zákonné a havarijní pojištění a to v tuzemsku i Evropě. Dále Vám firma nabídne dětské sedačky, či podsedáky, které se Vám budou hodit v případě přepravy dětí. Dále Vám v zimním období nabídnou sněžné řetězy, kterou jsou také zdarma. Další výhodou je potom fakt, že není ani jedno auto polepeno žádnou reklamou, tudíž s nám můžete na jakoukoliv příležitost. Samozřejmostí je centrální zamykání a také zamykání řadicí páky.

Pokud tedy nutně potřebujete automobil a porouchá se Vám, tak se obraťte na tento pronájem. Zaručeně si zde vyberete vůz, který Vám vyhovuje a budete s ním, spokojení.