Můžete si být jistí tím, že tvrzení, že ten kdo není kovaný účetní, jen horko těžko zvládne správně vyplnit formuláře pro daně z příjmu. A vůbec je pro něj noční můrou neustálé hlídání termínu odvodů, plateb posílání formulářů a dalších lahůdek, které po něj finanční úřad požaduje. Složitá je to situace pro podnikatele, kteří pracují sami. Daleko horší je to v případě spolupráce s dalším podnikatelem, nebo v případě vlastních zaměstnanců. V takovém případě, chtě nechtě, musí podnikatel najmout nějakou další sílu, která bude účetnictví mít na starost. Jinou možností je vyhledat specializovanou firmu, která se účetnictvím živí. Vedením účetnictví v Praze 9 se zabývá firma JK Credit společnost s ručením omezeným.

Jde o peníze

Tato společnost má za sebou mnoho let úspěšné práce v oblasti účetnictví pro řadu firem. Neustále proškoluje své zaměstnance o dalších a dalších úpravách v zákonech a vyhláškách tak, aby neztratili krok s dobou a svým klientům mohli vždy zaručit bezchybný servis. Co vše může společnost JK Credit spol. s. r. nabídnout? Ve zkratce se dá říci, že co se týká účetnictví, tak nabízí kompletní servis. Od přihlašování klienta ke všem potřebným daním, vykazováním daní a výpočtů daní po problematiku zaměstnanosti. To znamená důchodovou evidenci prostřednictvím evidenčních listů, odvody sociálního a zdravotního pojištění. Mzdová problematika, výplatní listy a evidence.

Jak snížit daně?

Společnost JK Credit spol. s.r.o. nabízí rovněž skladovou evidenci, řešení kontrolních hlášení, silničních daní, spotřebních daní. Také vedou dlouhodobý hmotný a nehmotný majetek a třeba také knihu závazků a pohledávek. Zkrátka všechno. Klienti u JK Credit mají rovněž možnost odborných konzultací, které mu pomohou například optimalizovat daně. Může se jednat o načasování různých investic nebo výdajů, tak aby se nákup realizoval v nejvhodnější době pro snížení základů daně.