Botník je součást domácnosti a má zde své právoplatné místo, tedy pokud máme více než jeden pár bot, což je i při dnešním trendu bosého chození většina lidí. Když naše rodina čítá více členů pak je nejlepší řešení otevřeného a zavřeného botníku. V zavřeném botníku ukládáme boty, které čekají na další sezonu, a do otevřeného ty, které aktuálně nosíme. Možností je také ukládat boty na speciální tyče, jejich výhodou je že nezabírají tolik místa.
černá policová knihovna

Rozdělovače na scénu

Pořízením skříní, psacího stolu to ovšem nekončí, pokud chceme tyto prostor co nejvíce využít a mít ve skříních a stolech pořádek řešením jsou rozdělovače. Rozdělovače, jsou často plastové nebo gumové části, které se vloží například do zásuvky stolu a díky tomu nám pomáhají udržovat v zásuvce pořádek. Velice praktické jsou zejména do psacího stolu a nemusíme už potom řešit žádné stojánky na tužky a vše máme ve stole prakticky zorganizováno.

Drobnosti, které pomáhají

Šátky, šály, kravaty i ty se dají prakticky uložit do skříně, existují totiž speciální ramínka, díky kterým budete mít tyto módní doplňky ve skříni vždy při ruce. Praktické jsou rovněž speciální háčky, které zavěsíte například na polici ve spíži a rázem na ně můžete zavěsit například sáček s víčky na zavařování.
boty v botníku

Kam s hračkami

Dětské hračky dokáží zabrat mnoho místa, děti je ukládají často do velkých šuplíků na to určených, což je praktické, už jen z toho důvodu že se na hračky nepráší, ovšem i v šuplíku je skvělé, když panuje pořádek. Látkové boxy pro tyto účely skvěle poslouží. V závislosti na výšce šuplíku vybíráme i samotné boxy.
 
Úložné prostory se dají využít o trošku více, a právě o tom byl tento článek. Věříme, že bude pro mnoho z vás inspirací, jak si tyto místa více uspořádat. Základem ovšem zůstává samotný výběr skříní a rozhodně se vyplatí zvážit možnosti vyrobení skříně na míru. Skříně na míru se zcela přizpůsobí nejen vašim prostorům ale i potřebám.