Jste muž a marně se snažíte zhubnout? Co vám v tom vlastně brání? Špatná strava, žádný pohyb nebo se vám jen nechce? S námi to dokážete, protože to víme! Pojďme se trošku vyhecovat! Jsme chlapi a potřebujeme ke svému životu, trochu toho adrenalinu ne? Nejsme jenom nějaké bábovky co doma sedí za pecí, a čekají až zahřmí! Je jedno kolik ti je, protože zhubnout se dá v každé věku. Možností máš opravdu hodně. Můžeš začít chodit do posilovny, a pokud ti vadí, že tam budeš sám, tak si s sebou vezmi kamaráda, který tě určitě podpoří.

goodly čokoláda

Ano čím je člověk starší tím je pro něho hubnutí obtížnější. Je to dáno věkem kdy nemáme tak rychlý metabolismus jako, když jsme na škole lítali s kamarády, a mohli jsme sníst co se nám zachtělo. Bohužel čím jsme starší tím okolo nás vidíme i jídla, která za nás třeba vůbec nebyla. Dnešní doba nabízí menší pohyb než, který měli třeba naši rodiče. Jízda autem do práce, práce u počítače, vysedávání na mobilu nebo několik hodin sedíš u televize, a k tomu si ještě přineseš brambůrky. A potom se po večerech na sebe díváš a říkáš si, že s tím musíš začít něco dělat. My muži máme daleko rychlejší spalování než ženy, a můžeme přijmout o mnoho víc bílkovin na budování svalové hmoty.

goodly vanilka

Neříkej mi, že se nechceš podívat do zrcadla s vyrýsovanými svaly, abys je potom schovával. Jen si to představ, když bude léto, a ty budeš na koupališti, a ženy z tebe nespustí oči. Trochu toho sebevědomí ti určitě vyroste ne? Testosteron z tebe bude přímit zářit, a přitahovat ty nejkrásnější kočky v širokém okolí, a to nemyslíme ty čtyřnohé! Naše dieta na hubnutí pro muže a vy to zvládne opravdu taky! Na našem webu se toho dozvíš spoustu. A neboj nestane se z tebe sypač! Naše výrobky mají i různé příchutě, pokud nemáš rád tzv. pachuť! Pokud víš o svém známém, který se také snaží marně zhubnout, pak není nic lepšího než do toho jít společně, protože ve dvou se to lépe táhne! Jsme přece chlapi, a vždycky všechno přece dokážeme ne?