Vyrábění bylo dříve spíše koníčkem pro děti. Rodiče s dětmi vytvářeli nejrůznější umělecká díla z přírodních materiálů nasbíraných na procházce v lese. Oblíbené byly také věci z domácnosti, které by jinak skončily v odpadkovém koši, jako třeba zbytky látek, papírů, ruličky od toaletního papíru, nebo třeba víčka od PET lahví. Takové tvoření a vyrábění není jen krásně strávený čas rodičů s dětmi, ale také skvěle rozvíjí dětskou kreativitu a jemnou motoriku.

srdce na jutě

Dnes se ale z tvoření a vyrábění stal oblíbený koníček nejen dětí, ale také dospělých. Internet je plný nejrůznějších DIY návodů a nápadů na ručně vyráběné dárky, nebo dekorace. A to je jenom dobře. Takové manuální činnosti jsou totiž skvělou terapií pro naši duši a také nám dávají možnost kreativně a účelně využít materiály z domácnosti, které by jinak už jen těžko hledaly své využití. Některé materiály je ale samozřejmě potřeba dokoupit.

jídlo na jutě

Prima obchod je opravdovým rájem pro všechny tvořilky. Najdete zde neskutečné množství nejrůznějších materiálů, látek, galanterie, doplňků, korálků a dalších potřebných a nutných věcí pro tvoření a kreativitu.

Velmi oblíbeným materiálem je Juta Prima obchod. Jedná se o přírodní materiál, připomínající pytlovinu a má širokou škálu využití. Z juty můžete vytvořit krásné dekorace do domácnosti, ale také může skvěle posloužit na dekorování přírodně a romanticky laděné svatby. V kombinaci s krajkou a květy působí juta nádherně něžným dojmem. Juta ale není jen kus látky. Z juty se také vyrábí provázky, které jsou velmi kvalitní a pevné. Nemusíte je používat jen zavázaní balíků. Skvěle se hodí na pletení dekoračních košíků, nebo oplétání květináčů. Pokud nejste příliš zruční, stačí když obyčejnou sklenici nahoře omotáte jutovým provázkem a máte krásný rustikální svícen nebo vázičku. Dále v Prima obchodě najdete také jutové popruhy, stuhy, prýmky, anebo hotové výrobky jako mašle, kapsy na příbory, třásně nebo pytlíky.

Neváhejte a přijďte k nám potěšit své tvořivé srdíčko.