Na našem trhu najdete mnohem víc než jen klasické budíky. Většina lidí dnes využívá jen svůj chytrý telefon. Máte-li se vstáváním problémy, měli byste se spíš spolehnout na netradiční varianty. A některé z nich jsou dokonce nejen efektivní, ale také krásné.
budík v trávě

Sluch není náš jediný smysl

Ve většině případů se ráno setkáváme se zvukem, který nás má vytáhnout z postele. Jeden francouzský mladík Gillaume Rolland si ale usmyslel, že to tak být nemusí. Společně se svým týmem vytvořil model, který nepracuje se sluchem, ale čichem.

Jeho SensorWake vůbec neuslyšíte. Místo toho si okamžitě po probuzení můžete užít vůni čerstvé kávy, slaniny, čokolády i jahod. Záleží pouze na vás. Stačí, když si pořídíte kapsli s vůni, která pro vás bude nejpříjemnější a dokáže postavit na nohy i největšího lenocha.

Zvonění na útěku

V posledních několika letech je mezi lidmi velmi populární utíkající budík s kolečky Clocky. Jeho jedinečnost spočívá v tom, že začne zvonit a zároveň utíkat. Dokáže seskočit z postele či nočního stolku. Abyste ho vypnuli, tak ho jednoduše musíte chytit. To ale znamená, že se dostanete z postele a díky tomu se celkem snadno a rychle proberete.
ruční budík

Nejchytřejší model

V případě, že patříte mezi fanoušky moderních technologií, tak si zaručeně pořiďte BEDDI. Jde snad o nejinteligentnější možnost buzení od společnosti Witti Inc. Tento produkt toho totiž zvládá mnohem víc než jen puštění melodie. To pochopitelně také umí, a to díky propojení se službou Spotify. Jde o dokonalé spojení všeho podstatného pro všechny nadšence do techniky.

Můžete si přes něj dobíjet telefon, tablet i notebook. Řekne vám, jaké bude počasí a ještě si díky němu můžete sjednat odvoz přes Uber. Umožňuje také přirozené probuzení světlem, které je pro většinu lidí velmi příjemné. A pokud máte naopak problém usnout, můžete si nastavit tzv. white noise, tedy bílý šum. Ten se využívá při uspávání malých dětí, ale působí kladně i na dospělé.