Hledáte nějaký výhodný bezúčelový úvěr, abyste mohli své peníze použít jakýmkoliv způsobem? V bance s tímto požadavkem naprosto nepochodíte, je nezbytné, abyste se se svou žádostí obrátili na nebankovní společnost. Ta totiž nabízí nebankovní americké hypotéky, což jsou bezúčelové úvěry, které lze tedy využít naprosto jakýmkoliv způsobem. V bance to většinou funguje tak, že si buď vezmete třeba hypotéku na pozemek či na dům, leasing na auto, nebo spotřebitelský úvěr na nějakou konkrétní věc. U nebankovní společnosti však získáte peníze, které budete moci využít naprosto libovolným způsobem – koupě nového domu, investice do auta, nebo třeba dovolená snů. Finance však můžete použít i na méně příjemné věci, jako je splacení dluhů či vyplacení se z exekuce. Nikdo se vás na nic vyptávat nebude.
stejné pokladničky.jpg

Benevolentní podmínky

Žádné dokazování příjmů, žádné nahlížení do registru dlužníků, libovolně dlouhá doba splácení a spousta dalších výhod – ano, podmínky nebankovních společností jsou opravdu výhodné. Přizpůsobí se vám a nebudou vás v běžném životě prakticky jakkoliv omezovat, ba naopak.

Ručení nemovitostí je jediná podmínka

Jedinou podmínkou pro to, abyste dostali půjčku, je to, že budete muset ručit svou vlastní nemovitostí. To však pro většinu lidí nebývá žádný problém, protože i když nevlastníte nemovitost, můžete využít spoluručitele, který to udělá za vás. Možná máte trošku strach, přeci jenom, jedná se o drahou nemovitost. Obavy však mít vůbec nemusíte, obzvláště pokud jste rozhodnutí poctivě splácet. Nikdo vám nic jen tak bezdůvodně nesebere, toho se opravdu bát nemusíte. V ohrožení by vaše nemovitost byla jedině v případě, kdybyste odmítli spolupracovat, nechtěli splácet a tak dále.

kalkulačka a výpočet.jpg

Ručit můžete prakticky čímkoliv, zde je výčet nejčastějších objektů, které klienti využívají:

Rodinný dům

Byt v osobním vlastnictví

Družstevní byt

Pozemek

Komerční prostory

Chata

Chalupa